Nieuws

Aqua Nederland Vakbeurs 2025: De toekomst van watermanagement

Op 18, 19 en 20 maart 2025 was het dan zover, de Aqua Nederland Vakbeurs 2025 in Gorinchem. Tijdens dit event voor de watertechnologiesector stonden wij met onze stand om bezoekers te informeren over wat wij doen. Het was de ontmoetingspunt voor professionals in de waterbehandeling. 

Evenementhal Gorinchem, Aqua Nederland Vakbeurs 2025

Presentatie over de Verdygo-module

Een bijzonder moment tijdens de beurs was de presentatie van Emiel Nijhuis. Tijdens het symposium in het Aqua Theater had hij gepresenteerd hoe de gestandaardiseerde Verdygo-Module kan worden gerenoveerd en uitgebreid om beter aan te sluiten bij de groeiende vraag naar flexibele waterzuiveringsoplossingen.

Duurzame wateroplossingen voor de toekomst

Aqua Nederland Vakbeurs blijft voor RWB Water een inspirerende beurs om kennis te delen en samenwerkingen te versterken en gezamenlijk te werken aan duurzame watertechnologieën. Onze deelname bevestigd elk jaar weer dat samenwerking en innovatie essentieel blijven voor een toekomst met schoon en betrouwbaar drinkwater.

Sfeerimpressie Aqua Nederland Vakbeurs

Laatste berichten